درباره ما

شرکت تولیدی بازرگانی پویان پیل پرتو ماندگار نماینده انحصاری فروش باتریهای سیلد لید اسید خشک(SLA) با مارک  تِلکو پاور    درایران، با بیش  از دو دهه فعالیت در این حوزه  به حضورتان معرفی می­گردد.

این شرکت با استفاده از کارشناسان فنی  متخصص ِبا تجربه وتلاش در ارائه باطری با کیفیت ،تا کنون  با بسیاری از   شرکت های معتبر، در به اتمام رساندن  پروژه های متعدد اعم از پروژه های ملی و پروژه های خرد  در ایران همکاری داشته  است  .

باتریهای تلکوپاور با توجه به کیفیت فنی  و طول عمر بالا ، همچنین با استفاده از سرب های معدنی با خلوص بالا توانسته گواهینامه ­های متعددی   از جمله   CE ، UL، استانداردهای IEC  و تاییدیه فنی از موسسه استاندارد ایران را کسب نماید. شایان ذکر است این باتری  نیاز به سرویس نگهداری ندارند و از این نظر هم در بسیاری از هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.

  • شرکت تولیدی بازرگانی پویان پیل پرتو ماندگار آمادگی خود را جهت ارسال باطری در آمپراهای مختلف برای تست اعلام می دارد.
  • باتریهای تلکو منطبق با وضعیت آب وهوایی و قابلیت استفاده با مدت زمان برق­دهی (Backup time) بالا وعمر مفید طولانی  میباشد.
  • شایان ذکر است باتریهای تلکو پاور با قیمت مناسب تر نسبت به محصولات مشابه و بدون واسطه  در حداقل زمان ممکن در تمام نقاط کشور در اختیار مصرف کنندگان قرار می­گیرد .
کلیه حقوق سایت متعلق به "شرکت تولیدی بازرگانی پویان پیل پرتو ماندگار" می باشد.
طراحی سایت : پرشین تیک
آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟پشتیبانی آنلاین تلگرام